Kontakty

Přestavba motoru na Ethanol, Autoethanol

Přestavba motoru na Ethanol se zápisem do Technického Průkazu.


Vyberte si jedničky v oboru a zapomeňte na přestavbu na plyn. Auto na E85 díky svým jedinečným vlastnostem nejen ušetří Vaše finance, ale výkonností porazí i jakékoliv auto na lpg. Udělejte něco pro sebe i své okolí - jezděte ekologicky a ekonomicky!

ETHANOL E85 DOKONALÉ PALIVO PRO VÁŠ MOTOR

ETHANOL E85

Ethanol E85 je nejen levnější variantou pro Vaše auto než jakékoliv jiné pohonné hmoty, ale má příznivý vliv na výkonnost, kterou zvyšuje o 10 až 15%.


Ethanol neobsahuje žádný karbon, který zásadně snižuje kompresi a tím pádem i životnost benzinového motoru. Při použití klasického naturalu se nanáší usazeniny karbonu na ventily, které pak nedoléhají a tím pádem se po letech výkon auta snižuje, u ethanolu se ale nic takového neděje.


Mikročástice karbonu obsažené v oleji také ničí těsnící kroužky na pístech válců. Karbon se objeví v oleji při jízdě na natural docela rychle, cca po 3000 km od výměny oleje - olej černá. V ethanolu nejsou obsaženy mikročástice karbonu, tudíž olej při jízdě na ethanol nečerná a zachovává si viskozitu. Právě protože ethanol neobsahuje karbon, tak se zásadně prodlužuje životnost motoru.


Dále se zásadně prodlužuje životnost lambda sond a katalyzátorů - protože se na těchto součástkách při jízdě ne ethanol neusazuje karbon (což je známe hlavně u lambda sond, které pod silným nánosem karbonu nedokážou měřit bohatost směsi paliva).


Další výhodou, která zásadně ovlivnuje životnost motoru je nižší výhřevnost a teplota hoření paliva o až 32%, tím pádem se součástky v motoru zdaleka tak tepelně nenamáhají a tím se také značně prodlužuje životnost motoru.


Ethanol (Líh) není samozřejmě zdaleka tak agresivní jako benzín, jelikož benzin je těkavá látka a k zvýšení oktanového čísla se používají látky např. Methylbenzen známý jako Toluen, což u ethanolu není nutno jelikož má oktanové číslo 109 bez chemických přísad.


Je samozřejmé, že ethanol nerozpouští ani hadičky nebo těsnění, jelikož je méně agresivní než benzin. Teoreticky by se životnost motoru měla zvednout o 30 až 35%.

ETHANOL E85 - CENA A INSTALACE

Cena je opravdu nízká a montáž i demontáž zařízení se obejde bez instalace jakékoliv přídavné nádrže.


Pro informace o instalaci do vašeho vozu mne neváhejte kontaktovat na tel. č. +420 603 228 357.


2015 © Copyright by Autoservis Velechovský, All rights reserved. Developed by www.WML.cz      HOME | AUTOSERVIS | PNEUSERVIS | KLIMATIZACE | ETHANOL E85 | KONTAKTY